NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..

offers
Ubiquiti PBE-5AC-500-ISO PowerBeam AC Bridge Isolated Reflector
Ubiquiti PBE-5AC-500-ISO PowerBeam AC Bridge Isolated Reflector
139,00€
172,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode Duplex Outdoor Patchcord LC/UPC-LC/UPC 150m
Singlemode Duplex Outdoor Patchcord LC/UPC-LC/UPC 150m
107,00€
132,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UAP-AC-M UniFi AC Wide-Area Mesh Access Point
Ubiquiti UAP-AC-M UniFi AC Wide-Area Mesh Access Point
72,00€
89,28€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik hAP ac2 tower RBD52G-5HacD2HnD-TC 128MB 716MHz Level 4
Mikrotik hAP ac2 tower RBD52G-5HacD2HnD-TC 128MB 716MHz Level 4
48,00€
59,52€ (συμπ. ΦΠΑ)

ZyXEL GS1100-10HP 10-port GbE Unmanaged PoE Switch
ZyXEL GS1100-10HP 10-port GbE Unmanaged PoE Switch
127,00€
157,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CWDM-MUX8A CWDM MUX/DEMUX 8-port unit
Mikrotik CWDM-MUX8A CWDM MUX/DEMUX 8-port unit
242,00€
300,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti locoM2 NanoStation Loco M2 2.4GHZ airMax MiMo CPE
Ubiquiti locoM2 NanoStation Loco M2 2.4GHZ airMax MiMo CPE
37,00€
45,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

EnGenius EWS310AP Dual Band N600 Managed Access Point
EnGenius EWS310AP Dual Band N600 Managed Access Point
158,00€
195,92€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti US-8-150W UniFi Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
Ubiquiti US-8-150W UniFi Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
162,00€
200,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

ZyXel GS1200-5HP 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
ZyXel GS1200-5HP 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
54,00€
66,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Grandstream GXP1625 2-line HD IP Phone
Grandstream GXP1625 2-line HD IP Phone
37,00€
45,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

Grandstream UCM6204 4xFXO 2xFXS Ports IP PBX
Grandstream UCM6204 4xFXO 2xFXS Ports IP PBX
315,00€
390,60€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mimosa C5c 5GHz 500Mbps 2x2:2 MIMO Backhaul/Access Point
Mimosa C5c 5GHz 500Mbps 2x2:2 MIMO Backhaul/Access Point
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mimosa B24 4x4:4 MIMO Unlicensed Gigabit 24GHz Backhaul
Mimosa B24 4x4:4 MIMO Unlicensed Gigabit 24GHz Backhaul
795,00€
985,80€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik RBLHGG-60AD-KITR2 60GHz Wireless Wire Dish (Level 3)
Mikrotik RBLHGG-60AD-KITR2 60GHz Wireless Wire Dish (Level 3)
217,00€
269,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti IS-M5 Isostation Shielded airmAX Radio CPE
Ubiquiti IS-M5 Isostation Shielded airmAX Radio CPE
67,00€
83,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

offers
Mikrotik S-C55DLC40D 1.25G 40km 1550nm SFP CWDM Module
Mikrotik S-C55DLC40D 1.25G 40km 1550nm SFP CWDM Module
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C51DLC10D 10G 10km 1510nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C51DLC10D 10G 10km 1510nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 1U Chassis bracket for CWDM-MUX8A
Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 1U Chassis bracket for CWDM-MUX8A
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CRS305-1G-4S+IN 1xGigabit 4xSFP+ Cloud Router Switch
Mikrotik CRS305-1G-4S+IN 1xGigabit 4xSFP+ Cloud Router Switch
Call for Pricing
offers
Ubiquiti AM-5AC21-60 airMAX AC 21dBi 60° sector antenna
Ubiquiti AM-5AC21-60 airMAX AC 21dBi 60° sector antenna
127,00€
157,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements StationBox® ALU CARRIER CLASS outdoor Enclosure
RF Elements StationBox® ALU CARRIER CLASS outdoor Enclosure
32,00€
39,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements StationBox XL CARRIER CLASS 5GHz CPE Enclosure
RF Elements StationBox XL CARRIER CLASS 5GHz CPE Enclosure
44,00€
54,56€ (συμπ. ΦΠΑ)

Poynting XPOL-A0004 All-Band Dual Polarised Ceiling LTE Antenna
Poynting XPOL-A0004 All-Band Dual Polarised Ceiling LTE Antenna
62,00€
76,88€ (συμπ. ΦΠΑ)


COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL