NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..

offers
HUAWEI ME909s-120 4G/LTE Quad-band -HSPA+ GPRS/EDGE Mini PCI-e
HUAWEI ME909s-120 4G/LTE Quad-band -HSPA+ GPRS/EDGE Mini PCI-e
85,00€
105,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mimosa B24 4x4:4 MIMO Unlicensed Gigabit 24GHz Backhaul
Mimosa B24 4x4:4 MIMO Unlicensed Gigabit 24GHz Backhaul
795,00€
985,80€ (συμπ. ΦΠΑ)

ZyXel GS1200-5HP 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
ZyXel GS1200-5HP 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch
48,00€
59,52€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements HG3-TP-S30 18.4dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
RF Elements HG3-TP-S30 18.4dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
114,00€
141,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Grandstream GWN7600LR Outdoor Long Range WiFi Access Point
Grandstream GWN7600LR Outdoor Long Range WiFi Access Point
109,00€
135,16€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF-Elements ULD-TP-550 27.5dBi Parabolic Dish Antenna
RF-Elements ULD-TP-550 27.5dBi Parabolic Dish Antenna
102,00€
126,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

PC Engines APU4B4 GX-412TC CPU System board 4LAN 4GB DRAM
PC Engines APU4B4 GX-412TC CPU System board 4LAN 4GB DRAM
139,00€
172,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik LtAP mini LTE kit RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE AP (Level 4)
Mikrotik LtAP mini LTE kit RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE AP (Level 4)
92,00€
114,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements TP-ADAP-C5c TwistPort Adaptor for Mimosa C5c
RF Elements TP-ADAP-C5c TwistPort Adaptor for Mimosa C5c
27,00€
33,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch PoE 8-Port Gigabit Switch
Ubiquiti ES-8XP EdgeSwitch PoE 8-Port Gigabit Switch
139,00€
172,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik RB4011iGS+RM 4xCore 1GB-RAM 10xGig PoE-out SFP+ (L5)
Mikrotik RB4011iGS+RM 4xCore 1GB-RAM 10xGig PoE-out SFP+ (L5)
147,00€
182,28€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements HG3-TP-S40 16.2dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
RF Elements HG3-TP-S40 16.2dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
109,00€
135,16€ (συμπ. ΦΠΑ)

OpenVox B200E 2-BRI Ports PCI-E ISDN BRI Card
OpenVox B200E 2-BRI Ports PCI-E ISDN BRI Card
192,00€
238,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

OpenVox B400E 4-BRI Ports PCI-E ISDN BRI Card
OpenVox B400E 4-BRI Ports PCI-E ISDN BRI Card
237,00€
293,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik SXT LTE Kit RBSXTR&R11e-LTE 9dBi 650MHz (RouterOS L3)
Mikrotik SXT LTE Kit RBSXTR&R11e-LTE 9dBi 650MHz (RouterOS L3)
89,00€
110,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mimosa C5c 5GHz 500Mbps 2x2:2 MIMO Backhaul/Access Point
Mimosa C5c 5GHz 500Mbps 2x2:2 MIMO Backhaul/Access Point
127,00€
157,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

offers
Ubiquiti UF-OLT-4 UFiber 4-Port Optical Line Terminal
Ubiquiti UF-OLT-4 UFiber 4-Port Optical Line Terminal
828,00€
1.026,72€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch 8xGigabit Switch PoE Passthrough
Ubiquiti ES-10X EdgeSwitch 8xGigabit Switch PoE Passthrough
101,00€
125,24€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements HG3-TP-S90 9.6dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
RF Elements HG3-TP-S90 9.6dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
109,00€
135,16€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik SXT LTE Kit RBSXTR&R11e-LTE 9dBi 650MHz (RouterOS L3)
Mikrotik SXT LTE Kit RBSXTR&R11e-LTE 9dBi 650MHz (RouterOS L3)
89,00€
110,36€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S-C51DLC40D 1.25G 40km 1510nm SFP CWDM Module
Mikrotik S-C51DLC40D 1.25G 40km 1510nm SFP CWDM Module
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S-C47DLC40D 1.25G 40km 1470nm SFP CWDM Module
Mikrotik S-C47DLC40D 1.25G 40km 1470nm SFP CWDM Module
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik PWR-Line AP 100Mbit Powerline Small Access Point
Mikrotik PWR-Line AP 100Mbit Powerline Small Access Point
Call for Pricing
Grandstream WP820 Enterprise Portable WiFi Phone
Grandstream WP820 Enterprise Portable WiFi Phone
187,00€
231,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

offers
Vivotek FD8372 5MP Full HD Fixed Dome Camera
Vivotek FD8372 5MP Full HD Fixed Dome Camera
395,00€
489,80€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti NS-5ACL NanoStation AC Loco 5GHz aiMAX ac CPE
Ubiquiti NS-5ACL NanoStation AC Loco 5GHz aiMAX ac CPE
36,00€
44,64€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti NS-5AC NanoStation AC 5GHz airMAX ac CPE
Ubiquiti NS-5AC NanoStation AC 5GHz airMAX ac CPE
82,00€
101,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements SEC-CC-2-14 2.4GHz 14dBi Sector Carrier Antenna
RF Elements SEC-CC-2-14 2.4GHz 14dBi Sector Carrier Antenna
72,00€
89,28€ (συμπ. ΦΠΑ)


COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL