NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Mikrotik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) POE-out 5-GigE + 1 SFP Switch

15026021
Mikrotik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) POE-out 5-GigE + 1 SFP Switch
The RB260GSP is a small SOHO switch, which features power output on it’s ethernet ports. Ports 2-5 can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit.
Τιμή: 42,00€
52,08€ (συμπ. ΦΠΑ)


» Datasheet
The RB260GSP has five Gigabit Ethernet ports and one SFP cage, switching is done by an Atheros Switch Chip. The device is running an operating system designed specifically for MikroTik Switch products - SwOS.



48h_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Mikrotik RB260GS (CSS106-5G-1S) 5-Gig Ports + 1 SFP Switch SwOS
Mikrotik RB260GS (CSS106-5G-1S) 5-Gig Ports + 1 SFP Switch SwOS
29,00€
35,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
16,00€
19,84€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik hEX PoE lite RB750UPr2 POE-out 5-Port Router (Level 4)
Mikrotik hEX PoE lite RB750UPr2 POE-out 5-Port Router (Level 4)
44,00€
54,56€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+31DLC10D Single Mode Long Range (10KM) SFP+ (10Gbit)
Mikrotik S+31DLC10D Single Mode Long Range (10KM) SFP+ (10Gbit)
104,00€
128,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik hEX PoE RB960PGS 800MHZ 128MB Gig 5-Port Router (L4)
Mikrotik hEX PoE RB960PGS 800MHZ 128MB Gig 5-Port Router (L4)
57,00€
70,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik hEX RB750Gr3 880MHz 256MB Gigabit Router (Level 4)
Mikrotik hEX RB750Gr3 880MHz 256MB Gigabit Router (Level 4)
44,00€
54,56€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CRS106-1C-5S 1xGig 5xSFP Cloud Router Switch (Level 5)
Mikrotik CRS106-1C-5S 1xGig 5xSFP Cloud Router Switch (Level 5)
47,00€
58,28€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Smart Switch
Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Smart Switch
105,00€
130,20€ (συμπ. ΦΠΑ)



COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL