NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Mikrotik RB3011UiAS-RM 1GB-RAM 1.4GHz 10xGigE POE-OUT (Level5)

15023011
Mikrotik RB3011UiAS-RM 1GB-RAM 1.4GHz 10xGigE POE-OUT (Level5)
The RB3011 is a new multi port device, first to be running an ARM architecture CPU for higher performance than ever before.
Τιμή: 129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)


» Datasheet

The RB3011 has ten Gigabit ports divided in two switch groups, an SFP cage and for the first time a Superspeed full size USB 3.0 port, for adding storage or an external 3G/4G modem. Unit comes with 1U rackmount enclosure, a touchscreen LCD panel, a serial console port and PoE output functionality on the last Ethernet port.

  • 1U rackmount
  • 10xGigabit Ethernet
  • USB 3.0
  • LCD
  • PoE out on port 10
  • 2x1.4GHz CPU
  • 1GB RAM
  • RouterOS L5



48h_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Mikrotik S-31DLC20D 1.25G 1310nm SingleMode SFP transceiver
Mikrotik S-31DLC20D 1.25G 1310nm SingleMode SFP transceiver
17,00€
21,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
16,00€
19,84€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik RB2011UiAS-RM 128MB 5xLAN 5xGig POE-OUT (Level 5)
Mikrotik RB2011UiAS-RM 128MB 5xLAN 5xGig POE-OUT (Level 5)
84,00€
104,16€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+PC 7xGig 1xSFP 2GB Router (Level 6)
Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+PC 7xGig 1xSFP 2GB Router (Level 6)
367,00€
455,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CCR1009-7G-1C-PC 7xGig 1xSFP 1GB Router (Level 6)
Mikrotik CCR1009-7G-1C-PC 7xGig 1xSFP 1GB Router (Level 6)
305,00€
378,20€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Router Switch
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Router Switch
146,00€
181,04€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1xGig 16xSFP+ Cloud Router Switch
Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1xGig 16xSFP+ Cloud Router Switch
295,00€
365,80€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Smart Switch
Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24xGig 2xSFP+ Cloud Smart Switch
105,00€
130,20€ (συμπ. ΦΠΑ)



COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL