NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Mikrotik S+C61DLC10D 10G 10km 1610nm SFP+ CWDM Module

15171061
Mikrotik S+C61DLC10D 10G 10km 1610nm SFP+ CWDM Module
SFP+ CWDM module 10G SM (SingleMode) 10km 1610nm Dual LC-connector DDM.
» Datasheet
Τιμή: 129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)





low-stock_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Mikrotik S+C57DLC10D 10G 10km 1570nm SFP+CWDM Module
Mikrotik S+C57DLC10D 10G 10km 1570nm SFP+CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CWDM-MUX8A CWDM MUX/DEMUX 8-port unit
Mikrotik CWDM-MUX8A CWDM MUX/DEMUX 8-port unit
242,00€
300,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 1U Chassis bracket for CWDM-MUX8A
Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 1U Chassis bracket for CWDM-MUX8A
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C51DLC10D 10G 10km 1510nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C51DLC10D 10G 10km 1510nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C53DLC10D 10G 10km 1530nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C53DLC10D 10G 10km 1530nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C55DLC10D 10G 10km 1550nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C55DLC10D 10G 10km 1550nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C59DLC10D 10G 10km 1590nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C59DLC10D 10G 10km 1590nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S-C61DLC40D 1.25G 40km 1610nm SFP CWDM Module
Mikrotik S-C61DLC40D 1.25G 40km 1610nm SFP CWDM Module
35,00€
43,40€ (συμπ. ΦΠΑ)



COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL