NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Multimode SC 50/125 OM3 Fiber Optic Pigtail 2m

80175012
Multimode SC 50/125 OM3 Fiber Optic Pigtail 2m
Multimode 50/125 OM3 2 meters Fibre Optic Pigtail with SC connector.
Τιμή: 2,20€
2,73€ (συμπ. ΦΠΑ)





48h_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
Mikrotik S-85DLC05D Dual LC 1.25G 850nm MultiMode SFP tranceiver
16,00€
19,84€ (συμπ. ΦΠΑ)

Wall Mounted Splice Box Optical Panel 4xSC Simplex
Wall Mounted Splice Box Optical Panel 4xSC Simplex
7,00€
8,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+85DLC03D LC 10G 850nm MultiMode SFP+ tranceiver
Mikrotik S+85DLC03D LC 10G 850nm MultiMode SFP+ tranceiver
42,00€
52,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UF-MM-10G MultiMode Fiber 2-LC SFP+ 10Gbps (2-Pack)
Ubiquiti UF-MM-10G MultiMode Fiber 2-LC SFP+ 10Gbps (2-Pack)
37,00€
45,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

Multimode OM4 Fiber Optic LC-LC Duplex Patchcord 1m
Multimode OM4 Fiber Optic LC-LC Duplex Patchcord 1m
7,50€
9,30€ (συμπ. ΦΠΑ)

Multimode OM3 Fiber Optic LC-LC Duplex Patchcord 1m
Multimode OM3 Fiber Optic LC-LC Duplex Patchcord 1m
6,50€
8,06€ (συμπ. ΦΠΑ)

Multimode OM2 Fiber Optic SC-LC Duplex Patchcord 2m
Multimode OM2 Fiber Optic SC-LC Duplex Patchcord 2m
6,80€
8,43€ (συμπ. ΦΠΑ)

Wall Mounted Splice Box Optical Panel 6xSC Duplex
Wall Mounted Splice Box Optical Panel 6xSC Duplex
9,00€
11,16€ (συμπ. ΦΠΑ)


Follow us on Facebook

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL