NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Singlemode SC (UPC) 9/125 Fiber Optic G.652D Pigtail 2m

80172365
Singlemode SC (UPC) 9/125 Fiber Optic G.652D Pigtail 2m
Singlemode 9/125 UPC 2 meters Fiber Optic Pigtail with SC connector. Pigtails are ISO/PN-EN 61754 ISO/PN-EN 61755 compliant and IL,RL, geometry tested.
Τιμή: 2,00€
2,48€ (συμπ. ΦΠΑ)





48h_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Wall Mounted Splice Box Optical Panel 4xSC Simplex
Wall Mounted Splice Box Optical Panel 4xSC Simplex
7,00€
8,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

Multimode SC 50/125 OM3 Fiber Optic Pigtail 2m
Multimode SC 50/125 OM3 Fiber Optic Pigtail 2m
2,20€
2,73€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode LC (UPC) 9/125 Fiber Optic G.652D Pigtail 2m
Singlemode LC (UPC) 9/125 Fiber Optic G.652D Pigtail 2m
2,00€
2,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode Duplex Patchcord LC/UPC-SC/UPC 3m
Singlemode Duplex Patchcord LC/UPC-SC/UPC 3m
7,00€
8,68€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode Duplex Patchcord SC/UPC-SC/UPC 2m
Singlemode Duplex Patchcord SC/UPC-SC/UPC 2m
6,00€
7,44€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode Duplex SC-SC Adapter
Singlemode Duplex SC-SC Adapter
0,90€
1,12€ (συμπ. ΦΠΑ)

Singlemode Duplex Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m
Singlemode Duplex Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m
8,00€
9,92€ (συμπ. ΦΠΑ)

Fiber Optic Patch Panel 1U 19" 24x SC-Simplex or LC-Duplex
Fiber Optic Patch Panel 1U 19
29,00€
35,96€ (συμπ. ΦΠΑ)


Follow us on Facebook

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL