NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..




Ubiquiti UDC-2 SFP+ 2m Direct Attach Cable

69391002
Ubiquiti UDC-2 SFP+ 2m Direct Attach Cable
SFP+ 10G passive copper cables can be used for short distance 10Gbps transmission. Transceiver cables are perfect solution for a server room applications.
Τιμή: 24,00€
29,76€ (συμπ. ΦΠΑ)





48h_gr.gif


Δείτε επίσης τα παρακάτω σχετικά προϊόντα
Mikrotik S+DA0001 SFP+ 1m direct attach cable
Mikrotik S+DA0001 SFP+ 1m direct attach cable
21,00€
26,04€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+DA0003 SFP+ 3m direct attach cable
Mikrotik S+DA0003 SFP+ 3m direct attach cable
27,00€
33,48€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti ES-16-150W EdgeSwitch 16XGig 2XSFP Ports (150W Model)
Ubiquiti ES-16-150W EdgeSwitch 16XGig 2XSFP Ports (150W Model)
237,00€
293,88€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti ES-12F Managed Gigabit 12XSFP ports Fiber Switch
Ubiquiti ES-12F Managed Gigabit 12XSFP ports Fiber Switch
167,00€
207,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti ES-48-750W EdgeSwitch 48XGig POE 2XSFP 2XSFP+ 750W
Ubiquiti ES-48-750W EdgeSwitch 48XGig POE 2XSFP 2XSFP+ 750W
797,00€
988,28€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UF-SM-10G Single Mode Fiber 2-LC SFP+ 10Gbps (2-Pack)
Ubiquiti UF-SM-10G Single Mode Fiber 2-LC SFP+ 10Gbps (2-Pack)
79,00€
97,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UF-SM-1G-S Single Mode Fiber 1-LC SFP 1.25Gbps (2-Pack)
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single Mode Fiber 1-LC SFP 1.25Gbps (2-Pack)
19,00€
23,56€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UDC-1 SFP+ 1m Direct Attach Cable
Ubiquiti UDC-1 SFP+ 1m Direct Attach Cable
19,00€
23,56€ (συμπ. ΦΠΑ)



COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL