NSYS Telecommunications

GreekEnglish (United Kingdom)

ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ

το καλάθι σας είναι άδειο..

offers
Ubiquiti ULED-AT UniFi Network-Managed PoE+ LED Panel
Ubiquiti ULED-AT UniFi Network-Managed PoE+ LED Panel
122,00€
151,28€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UDIM-AT UniFi PoE LED Dimmer Switch
Ubiquiti UDIM-AT UniFi PoE LED Dimmer Switch
43,00€
53,32€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UCK-G2 UniFi Cloud Key Gen2
Ubiquiti UCK-G2 UniFi Cloud Key Gen2
156,00€
193,44€ (συμπ. ΦΠΑ)

Ubiquiti UAP-XG Quad-Radio 802.11ac Wave 2 Access Point
Ubiquiti UAP-XG Quad-Radio 802.11ac Wave 2 Access Point
679,00€
841,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

RF Elements HG3-TP-S50 14.3dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
RF Elements HG3-TP-S50 14.3dBi Symmetrical Horn Antenna Gen2
109,00€
135,16€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik S+C59DLC10D 10G 10km 1590nm SFP+ CWDM Module
Mikrotik S+C59DLC10D 10G 10km 1590nm SFP+ CWDM Module
129,00€
159,96€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik RBLHGR&R11e-LTE LHG LTE kit High Gain 17dBI CPE L3
Mikrotik RBLHGR&R11e-LTE LHG LTE kit High Gain 17dBI CPE L3
117,00€
145,08€ (συμπ. ΦΠΑ)

Mikrotik mANTBox 2 12s RB911G-2HPnD-12S 12dBi Sector AP (Level4)
Mikrotik mANTBox 2 12s RB911G-2HPnD-12S 12dBi Sector AP (Level4)
79,00€
97,96€ (συμπ. ΦΠΑ)


COAXIAL ASSEMBLYΥπηρεσίες κατασκευής Ομοαξονικών καλωδίων και οπτικών ινών (Pigtails, jumber cables) για όλους τους τύπους καλωδίων και βυσμάτων. Διευκρινίστε μόνο τον τύπο, την συχνότητα και το μήκος για τα καλώδια που θέλετε να κατασκευασθούν.
Επικοινωνήστε μαζί μας για πληροφορίες συναρμολόγησης.


NEWSLETTER
Email:
Confirm your email address *:

Προσφέρουμε εκτενή τεχνική υποστήριξη για τα προϊόντα μας και σας συμβουλεύουμε πρόθυμα για τις καλύτερες δυνατές λύσεις. Mπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με και να απαντήσετε όλες τις ερωτήσεις και απορίες σας.

GEOTRUST SSL SECURED


PAYPAL